top of page

Teslimat, İade ve Değişim

Teslimat Bilgileri

polypop.com.tr üzerinden verdiğin sipariş sonrasında onay e-maili alırsın. Eğer onay e-mailin ulaşmadıysa, lütfen spam kutunu da kontrol et. Siparişini iptal etmek ya da siparişinde değişiklik yapmak istersen, info@polypopbrand.com adresine en kısa zamanda e-mail atmalısın. Dağıtıma çıkmış ve takip numarası gönderilmiş siparişlerde iptal ya da değişiklik yapılmamaktadır. Siparişini tamamlamadan önce, teslimat bilgilerini ve ürün bedenini kontrol etmeni öneririz.

Siparişin onaylandıktan sonra 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilir ve sana kargo takip numarası içeren e-mail atılır. Teslimat süresi bulunduğun şehire göre değişecektir. 

Siparişin ödemen alındıktan sonra, aksi bir durum oluşmadıkça, ortalama 4-6 iş günü içerisinde elinde olur.​ 1500 TL üzeri alışverişlerde Türkiye'nin her şehrine siparişin ücretsiz gönderilir. 

Teslim Edilemeyen & Geri Dönen Paketler

Adres ya da iletişim bilgilerinin yanlış/eksik verilmesi; gönderilen paketlerin teslim edilememesi, kaybolması veya yanlış bir adrese götürülmesi gibi sonuçlar doğurabilir. Böyle bir durumda, Polypop sorumluluk kabul etmemektedir. Sipariş verdikten sonra paketin hazırlanıp kargoya verildiğinde, kargo firması ve takip numarası içeren bir e-mail alırsın. Bu noktadan sonra paketin takip ve teslim sorumluluğu sana ait olur.

İade & Değişim Bilgileri

Siparişinden herhangi bir sebepten dolayı memnun kalmadıysan, ürünleri teslim aldıktan sonraki 14 gün içerisinde iade edebilirsin. Geri gönderim kargo ücreti senin tarafından ödenir.

Geri gönderilen ürünler tekrar satılabilir durumda olmalıdır:

  • Ürünler teslim edildikten sonraki 14 gün içerisinde geri gönderilmelidir.

  • Ürünler giyilmemiş, yıkanmamış, herhangi bir koku sinmemiş ve lekelenmemiş olmalıdır.

  • Ürünlerde orijinal Polypop etiketleri bulunmalıdır.

Aksesuarlarda değişim ve iade olmamaktadır. 

Kampanyalı ve indirimli ürünlerde değişim ve iade olmamaktadır.

İade talebin için info@polypopbrand.com adresine e-mail atabilirsin.

Geri gönderilen ürünlerde, üretim hatası haricinde bir defo ya da hasar (koku, leke, yırtık vs.) görüldüğü takdirde iade kabul edilmeyecektir. İade talebin kabul edildikten ve ürünlerin bizim tarafımıza tekrar ulaştıktan sonraki 7-15 iş günü içerisinde iade ödemen gerçekleşecektir. (Bu süre, Polypop'tan bağımsız olarak, çalıştığın bankanın şartlarına göre değişim gösterebilir.)

Paketini teslim aldığında, lütfen ilk olarak ürünlerini kontrol et. Eğer ürünlerde bir defo görürsen, info@polypopbrand.com adresine defonun resmini içeren bir e-mail atarsan, ürün değişimi en kısa sürede gerçekleşecektir.

bottom of page